Služby

DJ na firemný večierok, párty, ples

Firemný večierok Vám ušijeme na mieru na základe Vašich predstáv.

Od dramaturgického až po technické zabezpečenie, poradíme so scenárom, ponúkneme program, prekonzultujeme playlist dj-a. Spravíme všetko pre to, aby Váš event bol pre hostí nezabudnuteľný.

  • Firemné večierky
  • Tématické večierky – Tanečné večierky zamerané na jednu tému (SK-CZ párty)
  • Oldies, Rocková párty, 90‘, 80’ a podobne
  • Plesy
  • Silvestrovský večierok
  • Langue music – Hudba na počúvanie k jedlu alebo k drinkom, podmaz ktorý neruší.

DJ na oslavu, stužkovú, svadbu

Od náročnej nevesty až po nevestu, ktorá nechce mať so svojou svadbou veľa práce…

Vieme ponúknuť poradenstvo k dramaturgii večera, prekonzultovať Vaše predstavy o playliste a pripsôsobiť ho k Vám a k Vašim hosťom, ale aj pohotovo reagovať počas hrania na základe toho čo sa na parkete deje.

Samozrejme to môžete celé nechať aj na nás. Dj na svadbe štandardne púšťa od ľudových piesní, zahraničné aj domáce oldies, aktuálne, pop, rock, funky, disco, ale aj alternatívne a v podstate všetko funkčné na parket. Vieme Vám ponuknúť aj ďalšie možnosti programu (cimbalová kapela, rockova kapela,..)

Skúsenosti s viac ako 200 domácich ale aj medzinárodných svadieb, od Bratislavy až po Havaj a Michalovce na východnom Slovensku, Vám zaručujú profesionálny prístup a zaručenú spokojnosť.

Ozvučenie a osvetlenie podujatí

Od jednoduchého ozvučenia a osvetlenia až pod koncerty

Od jednoduchého ozvučenia a osvetlenia Vašej malej oslavy až po technické zabezpečenie veľkých koncertov, eventov a festivalov Vám vieme zabezpečiť profesionálne ozvučenie, osvetlenie, pódium a jeho zastrešenie, párty a pyrotechnické efekty, atrakcie pre deti ale aj na festivaly a samozrejme poradenstvo.

  • Ozvučenie – všetky typy ozvučenia
  • Osvetlenie – všetky typy osvetlenia
  • Pyrotechnické efekty

Booking umelcov

Vďaka dlhoročným skúsenostiam

DJ Martinkovič má dobré vzťahy s domácimi ale aj zahraničnými umelcami. Pri Vašom záujme o vystúpenie týchto interpretov Vám pomôže toto vystúpenie sprostredkovať. Najmä so zahraničnými umelcami, pre ktorých ma výhradné zastúpenie na území celého Česka aj Slovenska prostredníctvom agentúry Key Art Agency.

Hľadáte profesionála?

Napíšte mi!

Alebo neváhajte a zavolajte!

+421 903 979 171